Молярна маса силіцій(IV) оксид (SiO2)

Молярна маса силіцій(IV) оксид (SiO2) становить 60,083 g/mol.

кремнезем · кварц

Покроковий розрахунок

ЕлементАтомиАтомна масаПроміжна сума
Кремній × 1 28,085 = 28,085
Кисень × 2 15,999 = 31,998
Разом60,083 g/mol

Відсотковий склад за елементами

  • Кремній 46,74%
  • Кисень 53,26%

Спробуйте іншу формулу

Не вдалося прочитати цю формулу

Споріднені сполуки

Часті запитання

Яка молярна маса SiO2?

Молярна маса силіцій(IV) оксид (SiO2) становить 60,083 g/mol.

Як обчислити молярну масу SiO2?

Помножте атомну масу кожного елемента на кількість його атомів у SiO2, а потім додайте результати: 1 × 28,085 (Si) + 2 × 15,999 (O) = 60,083 g/mol.

Який відсоток SiO2 становить Кисень?

Кисень становить 53,26% маси силіцій(IV) оксид (SiO2).