Молярна маса сульфур(VI) оксид (SO3)

Молярна маса сульфур(VI) оксид (SO3) становить 80,057 g/mol.

Покроковий розрахунок

ЕлементАтомиАтомна масаПроміжна сума
Сірка × 1 32,06 = 32,06
Кисень × 3 15,999 = 47,997
Разом80,057 g/mol

Відсотковий склад за елементами

  • Сірка 40,05%
  • Кисень 59,95%

Спробуйте іншу формулу

Не вдалося прочитати цю формулу

Споріднені сполуки

Часті запитання

Яка молярна маса SO3?

Молярна маса сульфур(VI) оксид (SO3) становить 80,057 g/mol.

Як обчислити молярну масу SO3?

Помножте атомну масу кожного елемента на кількість його атомів у SO3, а потім додайте результати: 1 × 32,06 (S) + 3 × 15,999 (O) = 80,057 g/mol.

Який відсоток SO3 становить Кисень?

Кисень становить 59,95% маси сульфур(VI) оксид (SO3).