Молярна маса сульфат магнію (MgSO4)

Молярна маса сульфат магнію (MgSO4) становить 120,361 g/mol.

Покроковий розрахунок

ЕлементАтомиАтомна масаПроміжна сума
Магній × 1 24,305 = 24,305
Сірка × 1 32,06 = 32,06
Кисень × 4 15,999 = 63,996
Разом120,361 g/mol

Відсотковий склад за елементами

  • Магній 20,19%
  • Сірка 26,64%
  • Кисень 53,17%

Сульфат магнію — факти

  • Сульфат магнію — це біла кристалічна сіль, дуже добре розчинна у воді; найчастіше її продають у вигляді гептагідрату, відомого як англійська сіль.
  • Його використовують у ваннах, як добриво для ґрунтів, бідних на магній, а в лікарнях — для лікування низького рівня магнію та еклампсії.
  • Безводна форма так сильно поглинає воду, що хіміки використовують її як осушувач для органічних рідин.

Спробуйте іншу формулу

Не вдалося прочитати цю формулу

Споріднені сполуки

Часті запитання

Яка молярна маса MgSO4?

Молярна маса сульфат магнію (MgSO4) становить 120,361 g/mol.

Як обчислити молярну масу MgSO4?

Помножте атомну масу кожного елемента на кількість його атомів у MgSO4, а потім додайте результати: 1 × 24,305 (Mg) + 1 × 32,06 (S) + 4 × 15,999 (O) = 120,361 g/mol.

Який відсоток MgSO4 становить Кисень?

Кисень становить 53,17% маси сульфат магнію (MgSO4).