Молярна маса лактоза моногідрат (C12H22O11·H2O)

Молярна маса лактоза моногідрат (C12H22O11·H2O) становить 360,312 g/mol.

лактоза

Покроковий розрахунок

ЕлементАтомиАтомна масаПроміжна сума
Вуглець × 12 12,011 = 144,132
Водень × 24 1,008 = 24,192
Кисень × 12 15,999 = 191,988
Разом360,312 g/mol

Відсотковий склад за елементами

  • Вуглець 40%
  • Водень 6,71%
  • Кисень 53,28%

Спробуйте іншу формулу

Не вдалося прочитати цю формулу

Споріднені сполуки

Часті запитання

Яка молярна маса C12H22O11·H2O?

Молярна маса лактоза моногідрат (C12H22O11·H2O) становить 360,312 g/mol.

Як обчислити молярну масу C12H22O11·H2O?

Помножте атомну масу кожного елемента на кількість його атомів у C12H22O11·H2O, а потім додайте результати: 12 × 12,011 (C) + 24 × 1,008 (H) + 12 × 15,999 (O) = 360,312 g/mol.

Який відсоток C12H22O11·H2O становить Кисень?

Кисень становить 53,28% маси лактоза моногідрат (C12H22O11·H2O).