Молярна маса метилметакрилат (C5H8O2)

Молярна маса метилметакрилат (C5H8O2) становить 100,117 g/mol.

MMA

Покроковий розрахунок

ЕлементАтомиАтомна масаПроміжна сума
Вуглець × 5 12,011 = 60,055
Водень × 8 1,008 = 8,064
Кисень × 2 15,999 = 31,998
Разом100,117 g/mol

Відсотковий склад за елементами

  • Вуглець 59,98%
  • Водень 8,05%
  • Кисень 31,96%

Спробуйте іншу формулу

Не вдалося прочитати цю формулу

Споріднені сполуки

Часті запитання

Яка молярна маса C5H8O2?

Молярна маса метилметакрилат (C5H8O2) становить 100,117 g/mol.

Як обчислити молярну масу C5H8O2?

Помножте атомну масу кожного елемента на кількість його атомів у C5H8O2, а потім додайте результати: 5 × 12,011 (C) + 8 × 1,008 (H) + 2 × 15,999 (O) = 100,117 g/mol.

Який відсоток C5H8O2 становить Вуглець?

Вуглець становить 59,98% маси метилметакрилат (C5H8O2).