Молярна маса стирен (C8H8)

Молярна маса стирен (C8H8) становить 104,152 g/mol.

вінілбензен

Покроковий розрахунок

ЕлементАтомиАтомна масаПроміжна сума
Вуглець × 8 12,011 = 96,088
Водень × 8 1,008 = 8,064
Разом104,152 g/mol

Відсотковий склад за елементами

  • Вуглець 92,26%
  • Водень 7,74%

Спробуйте іншу формулу

Не вдалося прочитати цю формулу

Споріднені сполуки

Часті запитання

Яка молярна маса C8H8?

Молярна маса стирен (C8H8) становить 104,152 g/mol.

Як обчислити молярну масу C8H8?

Помножте атомну масу кожного елемента на кількість його атомів у C8H8, а потім додайте результати: 8 × 12,011 (C) + 8 × 1,008 (H) = 104,152 g/mol.

Який відсоток C8H8 становить Вуглець?

Вуглець становить 92,26% маси стирен (C8H8).