Молярна маса струвіт (MgNH4PO4·6H2O)

Молярна маса струвіт (MgNH4PO4·6H2O) становить 245,404 g/mol.

фосфат магнію-амонію гексагідрат

Покроковий розрахунок

ЕлементАтомиАтомна масаПроміжна сума
Магній × 1 24,305 = 24,305
Азот × 1 14,007 = 14,007
Водень × 16 1,008 = 16,128
Фосфор × 1 30,974 = 30,974
Кисень × 10 15,999 = 159,99
Разом245,404 g/mol

Відсотковий склад за елементами

  • Магній 9,9%
  • Азот 5,71%
  • Водень 6,57%
  • Фосфор 12,62%
  • Кисень 65,19%

Спробуйте іншу формулу

Не вдалося прочитати цю формулу

Споріднені сполуки

Часті запитання

Яка молярна маса MgNH4PO4·6H2O?

Молярна маса струвіт (MgNH4PO4·6H2O) становить 245,404 g/mol.

Як обчислити молярну масу MgNH4PO4·6H2O?

Помножте атомну масу кожного елемента на кількість його атомів у MgNH4PO4·6H2O, а потім додайте результати: 1 × 24,305 (Mg) + 1 × 14,007 (N) + 16 × 1,008 (H) + 1 × 30,974 (P) + 10 × 15,999 (O) = 245,404 g/mol.

Який відсоток MgNH4PO4·6H2O становить Кисень?

Кисень становить 65,19% маси струвіт (MgNH4PO4·6H2O).