Молярна маса цисплатин (Pt(NH3)2Cl2)

Молярна маса цисплатин (Pt(NH3)2Cl2) становить 300,042 g/mol.

Покроковий розрахунок

ЕлементАтомиАтомна масаПроміжна сума
Платина × 1 195,08 = 195,08
Азот × 2 14,007 = 28,014
Водень × 6 1,008 = 6,048
Хлор × 2 35,45 = 70,9
Разом300,042 g/mol

Відсотковий склад за елементами

  • Платина 65,02%
  • Азот 9,34%
  • Водень 2,02%
  • Хлор 23,63%

Спробуйте іншу формулу

Не вдалося прочитати цю формулу

Споріднені сполуки

Часті запитання

Яка молярна маса Pt(NH3)2Cl2?

Молярна маса цисплатин (Pt(NH3)2Cl2) становить 300,042 g/mol.

Як обчислити молярну масу Pt(NH3)2Cl2?

Помножте атомну масу кожного елемента на кількість його атомів у Pt(NH3)2Cl2, а потім додайте результати: 1 × 195,08 (Pt) + 2 × 14,007 (N) + 6 × 1,008 (H) + 2 × 35,45 (Cl) = 300,042 g/mol.

Який відсоток Pt(NH3)2Cl2 становить Платина?

Платина становить 65,02% маси цисплатин (Pt(NH3)2Cl2).