Molaire massa van zilveroxide (Ag2O)

De molaire massa van zilveroxide (Ag2O) is 231,739 g/mol.

Berekening stap voor stap

ElementAtomenAtoommassaSubtotaal
Zilver × 2 107,87 = 215,74
Zuurstof × 1 15,999 = 15,999
Totaal231,739 g/mol

Massapercentage per element

  • Zilver 93,1%
  • Zuurstof 6,9%

Probeer een andere formule

Kon die formule niet lezen

Verwante verbindingen

Veelgestelde vragen

Wat is de molaire massa van Ag2O?

De molaire massa van zilveroxide (Ag2O) is 231,739 g/mol.

Hoe bereken je de molaire massa van Ag2O?

Vermenigvuldig de atoommassa van elk element met het aantal atomen ervan in Ag2O en tel de resultaten op: 2 × 107,87 (Ag) + 1 × 15,999 (O) = 231,739 g/mol.

Hoeveel procent van Ag2O is Zilver?

Zilver vormt 93,1% van de massa van zilveroxide (Ag2O).