Молярна маса метиловий оранжевий (C14H14N3NaO3S)

Молярна маса метиловий оранжевий (C14H14N3NaO3S) становить 327,334 g/mol.

Покроковий розрахунок

ЕлементАтомиАтомна масаПроміжна сума
Вуглець × 14 12,011 = 168,154
Водень × 14 1,008 = 14,112
Азот × 3 14,007 = 42,021
Натрій × 1 22,99 = 22,99
Кисень × 3 15,999 = 47,997
Сірка × 1 32,06 = 32,06
Разом327,334 g/mol

Відсотковий склад за елементами

  • Вуглець 51,37%
  • Водень 4,31%
  • Азот 12,84%
  • Натрій 7,02%
  • Кисень 14,66%
  • Сірка 9,79%

Спробуйте іншу формулу

Не вдалося прочитати цю формулу

Споріднені сполуки

Часті запитання

Яка молярна маса C14H14N3NaO3S?

Молярна маса метиловий оранжевий (C14H14N3NaO3S) становить 327,334 g/mol.

Як обчислити молярну масу C14H14N3NaO3S?

Помножте атомну масу кожного елемента на кількість його атомів у C14H14N3NaO3S, а потім додайте результати: 14 × 12,011 (C) + 14 × 1,008 (H) + 3 × 14,007 (N) + 1 × 22,99 (Na) + 3 × 15,999 (O) + 1 × 32,06 (S) = 327,334 g/mol.

Який відсоток C14H14N3NaO3S становить Вуглець?

Вуглець становить 51,37% маси метиловий оранжевий (C14H14N3NaO3S).