Молярна маса ізоамілацетат (C7H14O2)

Молярна маса ізоамілацетат (C7H14O2) становить 130,187 g/mol.

ізопентилацетат · бананова олія

Покроковий розрахунок

ЕлементАтомиАтомна масаПроміжна сума
Вуглець × 7 12,011 = 84,077
Водень × 14 1,008 = 14,112
Кисень × 2 15,999 = 31,998
Разом130,187 g/mol

Відсотковий склад за елементами

  • Вуглець 64,58%
  • Водень 10,84%
  • Кисень 24,58%

Спробуйте іншу формулу

Не вдалося прочитати цю формулу

Споріднені сполуки

Часті запитання

Яка молярна маса C7H14O2?

Молярна маса ізоамілацетат (C7H14O2) становить 130,187 g/mol.

Як обчислити молярну масу C7H14O2?

Помножте атомну масу кожного елемента на кількість його атомів у C7H14O2, а потім додайте результати: 7 × 12,011 (C) + 14 × 1,008 (H) + 2 × 15,999 (O) = 130,187 g/mol.

Який відсоток C7H14O2 становить Вуглець?

Вуглець становить 64,58% маси ізоамілацетат (C7H14O2).