Молярна маса ферум(III) гідроксид (Fe(OH)3)

Молярна маса ферум(III) гідроксид (Fe(OH)3) становить 106,866 g/mol.

гідроксид заліза(III)

Покроковий розрахунок

ЕлементАтомиАтомна масаПроміжна сума
Залізо × 1 55,845 = 55,845
Кисень × 3 15,999 = 47,997
Водень × 3 1,008 = 3,024
Разом106,866 g/mol

Відсотковий склад за елементами

  • Залізо 52,26%
  • Кисень 44,91%
  • Водень 2,83%

Спробуйте іншу формулу

Не вдалося прочитати цю формулу

Споріднені сполуки

Часті запитання

Яка молярна маса Fe(OH)3?

Молярна маса ферум(III) гідроксид (Fe(OH)3) становить 106,866 g/mol.

Як обчислити молярну масу Fe(OH)3?

Помножте атомну масу кожного елемента на кількість його атомів у Fe(OH)3, а потім додайте результати: 1 × 55,845 (Fe) + 3 × 15,999 (O) + 3 × 1,008 (H) = 106,866 g/mol.

Який відсоток Fe(OH)3 становить Залізо?

Залізо становить 52,26% маси ферум(III) гідроксид (Fe(OH)3).