Молярна маса ферум(II) сульфат (FeSO4)

Молярна маса ферум(II) сульфат (FeSO4) становить 151,901 g/mol.

залізний купорос

Покроковий розрахунок

ЕлементАтомиАтомна масаПроміжна сума
Залізо × 1 55,845 = 55,845
Сірка × 1 32,06 = 32,06
Кисень × 4 15,999 = 63,996
Разом151,901 g/mol

Відсотковий склад за елементами

  • Залізо 36,76%
  • Сірка 21,11%
  • Кисень 42,13%

Спробуйте іншу формулу

Не вдалося прочитати цю формулу

Споріднені сполуки

Часті запитання

Яка молярна маса FeSO4?

Молярна маса ферум(II) сульфат (FeSO4) становить 151,901 g/mol.

Як обчислити молярну масу FeSO4?

Помножте атомну масу кожного елемента на кількість його атомів у FeSO4, а потім додайте результати: 1 × 55,845 (Fe) + 1 × 32,06 (S) + 4 × 15,999 (O) = 151,901 g/mol.

Який відсоток FeSO4 становить Кисень?

Кисень становить 42,13% маси ферум(II) сульфат (FeSO4).