Молярна маса сульфітна кислота (H2SO3)

Молярна маса сульфітна кислота (H2SO3) становить 82,073 g/mol.

Покроковий розрахунок

ЕлементАтомиАтомна масаПроміжна сума
Водень × 2 1,008 = 2,016
Сірка × 1 32,06 = 32,06
Кисень × 3 15,999 = 47,997
Разом82,073 g/mol

Відсотковий склад за елементами

  • Водень 2,46%
  • Сірка 39,06%
  • Кисень 58,48%

Спробуйте іншу формулу

Не вдалося прочитати цю формулу

Споріднені сполуки

Часті запитання

Яка молярна маса H2SO3?

Молярна маса сульфітна кислота (H2SO3) становить 82,073 g/mol.

Як обчислити молярну масу H2SO3?

Помножте атомну масу кожного елемента на кількість його атомів у H2SO3, а потім додайте результати: 2 × 1,008 (H) + 1 × 32,06 (S) + 3 × 15,999 (O) = 82,073 g/mol.

Який відсоток H2SO3 становить Кисень?

Кисень становить 58,48% маси сульфітна кислота (H2SO3).