Молярна маса сульфат магнію гептагідрат (MgSO4·7H2O)

Молярна маса сульфат магнію гептагідрат (MgSO4·7H2O) становить 246,466 g/mol.

англійська сіль

Покроковий розрахунок

ЕлементАтомиАтомна масаПроміжна сума
Магній × 1 24,305 = 24,305
Сірка × 1 32,06 = 32,06
Кисень × 11 15,999 = 175,989
Водень × 14 1,008 = 14,112
Разом246,466 g/mol

Відсотковий склад за елементами

  • Магній 9,86%
  • Сірка 13,01%
  • Кисень 71,4%
  • Водень 5,73%

Спробуйте іншу формулу

Не вдалося прочитати цю формулу

Споріднені сполуки

Часті запитання

Яка молярна маса MgSO4·7H2O?

Молярна маса сульфат магнію гептагідрат (MgSO4·7H2O) становить 246,466 g/mol.

Як обчислити молярну масу MgSO4·7H2O?

Помножте атомну масу кожного елемента на кількість його атомів у MgSO4·7H2O, а потім додайте результати: 1 × 24,305 (Mg) + 1 × 32,06 (S) + 11 × 15,999 (O) + 14 × 1,008 (H) = 246,466 g/mol.

Який відсоток MgSO4·7H2O становить Кисень?

Кисень становить 71,4% маси сульфат магнію гептагідрат (MgSO4·7H2O).