Молярна маса метанова кислота (HCOOH)

Молярна маса метанова кислота (HCOOH) становить 46,025 g/mol.

мурашина кислота

Покроковий розрахунок

ЕлементАтомиАтомна масаПроміжна сума
Водень × 2 1,008 = 2,016
Вуглець × 1 12,011 = 12,011
Кисень × 2 15,999 = 31,998
Разом46,025 g/mol

Відсотковий склад за елементами

  • Водень 4,38%
  • Вуглець 26,1%
  • Кисень 69,52%

Спробуйте іншу формулу

Не вдалося прочитати цю формулу

Споріднені сполуки

Часті запитання

Яка молярна маса HCOOH?

Молярна маса метанова кислота (HCOOH) становить 46,025 g/mol.

Як обчислити молярну масу HCOOH?

Помножте атомну масу кожного елемента на кількість його атомів у HCOOH, а потім додайте результати: 2 × 1,008 (H) + 1 × 12,011 (C) + 2 × 15,999 (O) = 46,025 g/mol.

Який відсоток HCOOH становить Кисень?

Кисень становить 69,52% маси метанова кислота (HCOOH).