Молярна маса акрилонітрил (C3H3N)

Молярна маса акрилонітрил (C3H3N) становить 53,064 g/mol.

Покроковий розрахунок

ЕлементАтомиАтомна масаПроміжна сума
Вуглець × 3 12,011 = 36,033
Водень × 3 1,008 = 3,024
Азот × 1 14,007 = 14,007
Разом53,064 g/mol

Відсотковий склад за елементами

  • Вуглець 67,9%
  • Водень 5,7%
  • Азот 26,4%

Спробуйте іншу формулу

Не вдалося прочитати цю формулу

Споріднені сполуки

Часті запитання

Яка молярна маса C3H3N?

Молярна маса акрилонітрил (C3H3N) становить 53,064 g/mol.

Як обчислити молярну масу C3H3N?

Помножте атомну масу кожного елемента на кількість його атомів у C3H3N, а потім додайте результати: 3 × 12,011 (C) + 3 × 1,008 (H) + 1 × 14,007 (N) = 53,064 g/mol.

Який відсоток C3H3N становить Вуглець?

Вуглець становить 67,9% маси акрилонітрил (C3H3N).