Молярна маса лізин (C6H14N2O2)

Молярна маса лізин (C6H14N2O2) становить 146,19 g/mol.

Покроковий розрахунок

ЕлементАтомиАтомна масаПроміжна сума
Вуглець × 6 12,011 = 72,066
Водень × 14 1,008 = 14,112
Азот × 2 14,007 = 28,014
Кисень × 2 15,999 = 31,998
Разом146,19 g/mol

Відсотковий склад за елементами

  • Вуглець 49,3%
  • Водень 9,65%
  • Азот 19,16%
  • Кисень 21,89%

Спробуйте іншу формулу

Не вдалося прочитати цю формулу

Споріднені сполуки

Часті запитання

Яка молярна маса C6H14N2O2?

Молярна маса лізин (C6H14N2O2) становить 146,19 g/mol.

Як обчислити молярну масу C6H14N2O2?

Помножте атомну масу кожного елемента на кількість його атомів у C6H14N2O2, а потім додайте результати: 6 × 12,011 (C) + 14 × 1,008 (H) + 2 × 14,007 (N) + 2 × 15,999 (O) = 146,19 g/mol.

Який відсоток C6H14N2O2 становить Вуглець?

Вуглець становить 49,3% маси лізин (C6H14N2O2).