Молярна маса карбонат амонію ((NH4)2CO3)

Молярна маса карбонат амонію ((NH4)2CO3) становить 96,086 g/mol.

Покроковий розрахунок

ЕлементАтомиАтомна масаПроміжна сума
Азот × 2 14,007 = 28,014
Водень × 8 1,008 = 8,064
Вуглець × 1 12,011 = 12,011
Кисень × 3 15,999 = 47,997
Разом96,086 g/mol

Відсотковий склад за елементами

  • Азот 29,16%
  • Водень 8,39%
  • Вуглець 12,5%
  • Кисень 49,95%

Спробуйте іншу формулу

Не вдалося прочитати цю формулу

Споріднені сполуки

Часті запитання

Яка молярна маса (NH4)2CO3?

Молярна маса карбонат амонію ((NH4)2CO3) становить 96,086 g/mol.

Як обчислити молярну масу (NH4)2CO3?

Помножте атомну масу кожного елемента на кількість його атомів у (NH4)2CO3, а потім додайте результати: 2 × 14,007 (N) + 8 × 1,008 (H) + 1 × 12,011 (C) + 3 × 15,999 (O) = 96,086 g/mol.

Який відсоток (NH4)2CO3 становить Кисень?

Кисень становить 49,95% маси карбонат амонію ((NH4)2CO3).