Молярна маса малахіт (Cu2CO3(OH)2)

Молярна маса малахіт (Cu2CO3(OH)2) становить 221,114 g/mol.

основний карбонат міді · купрум(II) карбонат гідроксид

Покроковий розрахунок

ЕлементАтомиАтомна масаПроміжна сума
Мідь × 2 63,546 = 127,092
Вуглець × 1 12,011 = 12,011
Кисень × 5 15,999 = 79,995
Водень × 2 1,008 = 2,016
Разом221,114 g/mol

Відсотковий склад за елементами

  • Мідь 57,48%
  • Вуглець 5,43%
  • Кисень 36,18%
  • Водень 0,91%

Спробуйте іншу формулу

Не вдалося прочитати цю формулу

Споріднені сполуки

Часті запитання

Яка молярна маса Cu2CO3(OH)2?

Молярна маса малахіт (Cu2CO3(OH)2) становить 221,114 g/mol.

Як обчислити молярну масу Cu2CO3(OH)2?

Помножте атомну масу кожного елемента на кількість його атомів у Cu2CO3(OH)2, а потім додайте результати: 2 × 63,546 (Cu) + 1 × 12,011 (C) + 5 × 15,999 (O) + 2 × 1,008 (H) = 221,114 g/mol.

Який відсоток Cu2CO3(OH)2 становить Мідь?

Мідь становить 57,48% маси малахіт (Cu2CO3(OH)2).