Молярна маса купрум(II) нітрат тригідрат (Cu(NO3)2·3H2O)

Молярна маса купрум(II) нітрат тригідрат (Cu(NO3)2·3H2O) становить 241,599 g/mol.

Покроковий розрахунок

ЕлементАтомиАтомна масаПроміжна сума
Мідь × 1 63,546 = 63,546
Азот × 2 14,007 = 28,014
Кисень × 9 15,999 = 143,991
Водень × 6 1,008 = 6,048
Разом241,599 g/mol

Відсотковий склад за елементами

  • Мідь 26,3%
  • Азот 11,6%
  • Кисень 59,6%
  • Водень 2,5%

Спробуйте іншу формулу

Не вдалося прочитати цю формулу

Споріднені сполуки

Часті запитання

Яка молярна маса Cu(NO3)2·3H2O?

Молярна маса купрум(II) нітрат тригідрат (Cu(NO3)2·3H2O) становить 241,599 g/mol.

Як обчислити молярну масу Cu(NO3)2·3H2O?

Помножте атомну масу кожного елемента на кількість його атомів у Cu(NO3)2·3H2O, а потім додайте результати: 1 × 63,546 (Cu) + 2 × 14,007 (N) + 9 × 15,999 (O) + 6 × 1,008 (H) = 241,599 g/mol.

Який відсоток Cu(NO3)2·3H2O становить Кисень?

Кисень становить 59,6% маси купрум(II) нітрат тригідрат (Cu(NO3)2·3H2O).