Молярна маса тетрагідрофуран (C4H8O)

Молярна маса тетрагідрофуран (C4H8O) становить 72,107 g/mol.

THF

Покроковий розрахунок

ЕлементАтомиАтомна масаПроміжна сума
Вуглець × 4 12,011 = 48,044
Водень × 8 1,008 = 8,064
Кисень × 1 15,999 = 15,999
Разом72,107 g/mol

Відсотковий склад за елементами

  • Вуглець 66,63%
  • Водень 11,18%
  • Кисень 22,19%

Спробуйте іншу формулу

Не вдалося прочитати цю формулу

Споріднені сполуки

Часті запитання

Яка молярна маса C4H8O?

Молярна маса тетрагідрофуран (C4H8O) становить 72,107 g/mol.

Як обчислити молярну масу C4H8O?

Помножте атомну масу кожного елемента на кількість його атомів у C4H8O, а потім додайте результати: 4 × 12,011 (C) + 8 × 1,008 (H) + 1 × 15,999 (O) = 72,107 g/mol.

Який відсоток C4H8O становить Вуглець?

Вуглець становить 66,63% маси тетрагідрофуран (C4H8O).